Naše závodní tratě se líbí!

Zář 25, 2008

  Tratě z těchto stránek se jezdí online!
    Dnešek mi jasně ukázal, že se naše tratě ostatním závodníkům opravdu líbí.
 

     Dneska jsem měl v práci volno a tak jsem mohl dohánět "resty" z předešlých týdnů. Vzpomněl jsem si například, že jsem už dlouho nejezdil závodní hru Trackmania Nations Forever (dále jen TMNF) po netu pěkně se živými soupeři. Jelikož jsem neměl na práci nic jiného, neváhal jsem a hru si spustil.

    Na serverech, kde jsem dříve často jezdíval nebyla ani noha a proto jsem si namátkou vybral jeden z českých serverů s názvem "TRUE Jizdaaa...". Po dvou tratích ale přišel z mého pohledu šok.V pravém horním rohu se objevilo Firestarter a pod ním jméno autora - tommcz. Rázem mi to bylo jasné. Moje a Tommyho tratě si někdo stáhl a teď je používá k online závodům. Zaplnil mne pocit radosti a zadostiučinění, protože jsem viděl, že naše práce má smysl. Po Tommyho trati navíc přišly na řadu tři z mé dílny. Konkrétně to byly tratě Hafanana, New York City boy a Russia. Co mě ale potěšilo ještě víc než fakt, že si někdo naše tratě vybral pro online závod, byl pohled na takzvanou karmu trati - každý hráč může po závodě hlasovat zda se mu trať líbila či ne. Vzhledem k počtu hlasů se naše tratě na serveru TRUE Jizdaaa... objevují už docela dlouhou dobu během které nasbíraly skoro 150 hlasů. Naše tratě měly karmu překvapivě vysokou. Nejvíc se hráčům líbí trať Hafanana, která má oblibu u 81,% hlasujících. Na druhém místě je Firestarter se 72%, Russia má 56% a nejméně z našich tratí je populární New York City boy. I když ani jeho 41% rozhodně není k zahození.

    Jak už jsem řekl, nevím jak dlouho se už naše tratě jezdí online a jestli je TRUE Jizdaaa...jediným serverem na kterém se můžete s našimi tratěmi setkat. Přesto už bude navždy zapsán zlatým písmem jako první doložené místo, kde se naše tratě objevily. Chtěl bych tímto za sebe i za Tommyho poděkovat jak správci serveru, který naše tratě vybral, ale i všem jezdcům, kteří upravovali na tratích karmu i rekordy. Díky Vám všem vidíme, že naše tratě asi nejsou špatné a že mají mezi závodníky docela dobré jméno. Právě za tohle zjištění Vám všem moc děkujeme. Tratí na těchto stránkách bude časem přibývat a doufejme, že s rostoucí kvantitou poroste i kvalita aby se naše tratě jezdily online ještě častěji než je tomu teď.

    Co říkáte na naše tratě? Setkali jste se s nimi už někde na internetu online? Napište nám co si o tom všem myslíte. Využijte k tomu tento diskusní panel.