Majáček

Zář 24, 2007

  Přesně takhle vypadá náš nový majáček, který by nám měl pomoci v práci
    Snad nám tenhle majáček aspoň trochu pomůže při práci.
 

    Tak dneska jsme se konečně dočkali. Jedenáctého září jsme si objednali blikající xenonový majáček a dnes nám konečně přišel poštou. Po uhrazení ceny 659 korun jsme se konečně mohli vrhnout na rozbalování. Z poměrně velké krabice jsme postupně vybalovali zmuchlané papíry a poskládané kartóny až nám na dně nakonec zůstala krabička velikostí srovnatelná... no řekněme tak s větším balení hořčice.

    Ještě během odpoledne jsme neodolali a několika drátky vytaženými z redakčního počítače jsme majáček oklamali a přísunem 12 voltů jsme mu nasimulovali podmínky v autě. K naší radosti se xenonová výbojka rozblikala a my uznali, že jsme udělali dobrý nákup. Večer jsme ještě za tmy vyzkoušeli jak vypadá majáček v akci na střeše Multiply a mohli jsme být spokojeni.

    A k čemuže nám tenhle majáček vlastně bude? No rozhodně ho nemáme na to abysme mohli "Machrovat před šéfem", ale mělo by nám to pomoci při parkování blízko místa nehody. Zda nám to bude k něčemu, to teprve uvidíme. Jak na tom jsme nám ukáže až první ostrý test. O jeho výsledku vás budu v Postřezích okamžitě ještě ten večer informovat.