Je konec poruchám počítačů

Kvě 21, 2008

  Kladivo v našem studiu pečuje o bezproblémový chod redakčních počítačů
    S  tímhle pomocníkem už nás počítače zlobit nebudou :-)
 

   To jsme zase jednou v práci neměli do čeho píchnout a z nudy začali vymýšlet blbosti. Teda, abych neházel vinu i na kolegu, musím se opravit. ty blbosti jsem vymýšlel já. Kolega v klidu odešel domů a já měl v plánu to samé. Jen jsem si chtěl ještě zkontrolovat nějaké údaje na internetu. Už jsem měl hotovo a zvedal jsem se ze židle když v tom jsem zaslechl zvuk, který ve studiu slýchám velmi často - zvuk restartujícího se počítače. Ten má takovéhle móresy několikrát denně. Ani nevím co mě to napadlo, ale začal jsem si hrát s myšlenkou, že kdybych ho rozmlátil, přišel bych sice o jednu mašinu ze své BOINC-farmy, ale ulevil bych nervům. Shodou okolností leželo vedle rebelujícího počítače kladívko. Asi proto, že jsem měl dneska dobrou náladu mne napadlo, že bych ho mohl pověsit na stěnu k počítači jako neustálou výstrahu pro ten kus křemíku.

    Po několika neúspěšných pokusech se mi podařilo přidělat kladívko na zeď, ale pořád jsem neměl dost. Na svém počítači jsem proto vytiskl ceduli, která má tomu křemíkovému rebelovi dát jasně najevo, proč tam to kladivo je :-) Doufám, že si teď už dá říct.

Pro ty, kdo zrovna nemají po ruce kladivo doporučuju tuhle oddychovou hru, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je rozmlátit počítač.

    Máte u počítače taky kladivo pro případ nečekané poruchy? Naštval vás počítač někdy tolik, že jste ho natvrdo rozmlátili? A uklidnila vás tahle hra? Napište nám o tom! Pro své názory a dotazy využijte tento diskusní panel.