Chystá se vylepšení ETS

Bře 13, 2008

  Grafika se dočká změn
    Grafika celého simulátoru se očividně zlepší.
 

    Dlouho to vypadalo, že se tvůrci kamioňácké hry Euro truck Simulator, tedy SCS Software spokojili s vydáním herního titulu a veškerou další práci nechali na jejích fanoušcích, kteří do hry vytvořili bezpočet vylepšení - většinou se jednalo o detailněji propracované státy, nebo o doplnění států chybějících. O polské mapě, respektive o vydání její betaverze jsem psal v tomto postřehu.

     Teď se ale konečně jak se zdá blýská na lepší časy. Tvůrci totiž pracují na patchi s označením 1.1. Otázkou je co bude obsahovat za vylepšení - k dispozici jsou je totiž pouze 6 screenshotů. Hlavní změnou by mělo být dodání Velké Británie. Na jednom ze screenshotů je velký nápis Calais - tedy francouzské město, odkud vyplouvají trajekty spojující Starý kontinent s Británií. Nedaleko města je i ústí Eurotunelu. Zatím není jisté, kterou z přepravních možností vývojáři využijí. Zajímavé bude i to jak si vývojáři poradí s tím, že se v Británii jezdí vlevo. Dalších změn se dočká grafika. Na screenshotech je vidět, že třeba parkoviště by měla být propracovanější. Kolem silnic asi také přibudou nové objekty jako třeba sloupy vysokého napětí. Změn bude určitě mnohem víc, jenom zatím nejsou vidět. Jistě, screenshoty všech her jsou vždycky o několik řádů lepší než výsledný produkt, přesto si myslím, že se všichni příznivci ETS mohou na vydání patche těšit.

Tunel vypadá reálně

Calais - spojka Británie s Evropou
Noční Calais Dostaneme se i do přístavů
Propracované parkoviště Tohle vypadá jako trajekt

Screenshoty pochází z webu ofpmafia.blog.cz

     Jaké jsou Vaše názory na ETS, případně na připravovaný patch? Napište nám o svých názorech! Pro své názory a dotazy využijte tento diskusní panel.