Premiéru jsme zvládli na jedničku

Zář 12, 2007

  promoTEAM HCD si dnes odbyl ostrou sezónní premiéru
    promoTEAMU se první ostré vysílání podařilo.
 

    Dneska jsme měli v Promoteamu opravdu výjimečný den. Po 173 dnech od vyřazení ve čtvrtfinále jsme po více než měsíci testování přešli do ostrého vysílání. Důvod byl prostý - dnes odstartovala liga a u prvního zápasu jsme rozhodně nemohli chybět. Těšili jsme se o to více, že zápas navštíví sám prezident republiky. Už ve dvě hodiny odpoledne proběhl poslední test všech systémů potřebných pro vysílání. Náš technik nechal přenos běžet nonstop aby se minimalizovalo riziko neobnovení nastavení. V přesně stanovený čas 17:20 jsme se s Marym připojili do éteru a začali jsme náš první ligový přenos rádia. Ten zhruba měsíc, co spolu komentujeme se jasně projevil a několikrát jsme dokonce dosáhli ideálu, který jsem si tolikrát přehrával v hlavě - budeme o hokeji diskutovat a pokusíme se jej podat divákovi jinak než je běžné.

Vše zkrátka běželo jak má. Dle přání diváků jsme častěji opakovali aktuální čas a gólový stav, no zkrátka, na to, že to byl první zápas jsme si vedli více než dobře. O tom, že to nebyl jen náš osobní dojem svědčí i čísla. V době maxima jsme v jednu chvíli zaznamenali celkem 74 unikátních IP adres. I fakt, že nás poslouchá najednou 75 lidí je úžasný, ale když ještě k tomu uvážíme, kolik lidí může sdílet jedinou IP adresu a kolik lidí může u každého počítače sedět, dojdeme k číslům, ze kterých pomalu běhá mráz po zádech. Další úctyhodné číslo je počet návštěv našich stránek. Za dnešek to zatím činí úctyhodných 552 návštěv, čímž by se dnešek zařadil na skvělé šesté místo v pořadí všech dní, kdy naše stránky fungují.

    Možná to vypadá jako chlubení, ale věřte, že celý Promoteam má ohromnou radost z těchto vydařených dní. Právě tyto dny dávají našim technikům další sílu k tomu aby seděli celé dny a někdy i noci nad blikajícími monitory počítačů, kde vymýšlí jak vylepšit či vůbec zprovoznit naše přenosy, nebo momenty kdy uvažují nad dalšími technickými detaily jako propojení sluchátek s počítačem, zapojení rozdělovačů a dalších věcí. Dny jako tento dodávají našemu řidiči odhodlání jezdit s námi i do nejodlehlejších míst, kde Dukla hraje. Dodává sílu celému Promoteamu aby dále fungoval, zlepšoval se a vyvíjel. Proto mi odpusťte tento chlubivý a velmi pozitivní článek. Mám z celého přenosu velmi dobrý pocit, který zde můžu ventilovat.

Na závěr ještě připojím pár vzkazů od fanoušků jak reagovali na náš dnešní přenos:

Ayrtonn  (Diskusní fórum HC Dukla) 18:12
Čauky hoši z Promoteamu. Slyším Vás úplně perfektně a obraz je taky super!!! Díky za Váš přenos a pokračujte úspěšně ve Vašem snažení pro nás fanoušky.. Dukla jedem

Ing. Jaromír Kačer (e-mail Promoteamu) 18:16
Zdravím všechny členy PROMO TEAMU. Perfektní práce a pro nás vzdálené Dukláky z Prahy (nejenom) jedinečná možnost jak sledovat svůj team. Díky a držím palce. J.K.

Ayrtonn  (Diskusní fórum HC Dukla)19:39
Promoteam: Vaše dnešní práce skvělá, velký pokrok. Bohužel dnešní výkon kluků nic moc, spíš to nic. Škoda takového začátku, ale nedá se nic dělat. Jedeme dál, fandíme a držíme pěsti do dalších zápasů... Dukla jedem...

buky3Diskusní fórum Ostravy) 19:54
Děkuji klukům z Promoteam Dukla Jihlava za on-line přenos /video+audio/ zápasu Dukla-Sareza. Bylo to skoro jako v televizi. Prostě super. Samotné vítězství Sarezy 6:2 už byla jen třešnička na dortu.

ferrat SAREZA (dsikusní fórum Promoteamu) 21:29
Pánové, děkujeme za přenos. Vaše podání bylo téměř profesionální, smekáme klobouk. Přejeme hodně úspěchů v nové sezóně. Ten dnešek se Vám sice nevydařil, ale liga je teprve na počátku. Hlavu vzhůru !