Mapy k ETS patchi 1.3 = bomba

Bře 13, 2008    |    diskuse - místo pro vaše názory

  Jak jinak do Ameriky než letadlem
    Tohle letadlo vás dopraví do Ameriky
 

    Před pár měsíci jsem psal o novém patchi do ETS s označením 1.1. Vývoj jde ale dopředu a proto nás čeká další porce novinek. Výrobce SCS software vydal patch 1.3 a v nejbližších dnech se k němu chystají nové mapy. A musíme přiznat že změna bude opravdu veliká. Zatím jsou vydány pouze screenshoty, ale nová mapa by měla jít do oběhu již během několika dní!

     Podle toho, co můžeme zatím ze screenshotů vyčíst usuzuji, že se bude jednat o skutečný nářez. Kromě toho, že přibyly "okresky", kterých teď bude oproti minulu mnohem víc, na mapě se objevila dokonce nová evropská města. Na mapě vidíme Marseille, Nice, Valencii, Florencii, Cagliari, Oristano, Sassari, Ajaccio, ale i africký Tanger, Rabat, Casablanca, Alžír a Tunis! A to stále není všechno. V Africe má být letiště, kterým se dostanete do ... Ameriky! Ano, i když ETS vznikl hlavně kvůli tomu aby si mohli hráči zajezdit i na evropských silnicích, stále někomu Amerika chyběla. A právě teď se jejich sen splní. Ve hře totiž bude minimálně Washington a Memphis. Další zatím nejsou jisté. Do Ameriky se tedy dostaneme letadlem, na Korsiku a Sardinii zase lodí (pravděpodobně z Florencie). Původně se měly nové mapy dostat mezi hráčskou veřejnost už 4. září, ovšem stále je ticho po pěšině. Osobně mi to ale vůbec nevadí. Na takovouhle herní pecku si milerád počkám třeba ještě měsíc. Hlavně když přijde. A tím si můžeme být jistí, protože zprávy od betatesterů zatím nehlásí žádné komplikace.

Nová mapa Washington
Hra bude pestřejší Hra bude i živější

Screenshoty pochází z webu ofpmafia.blog.cz

     Jaké jsou Vaše názory na ETS, případně na připravovaný patch a jeho mapy? Napište nám o svých názorech! Pro své názory a dotazy využijte tento diskusní panel.