Věříme všichni! Snad nám to pomůže...

Zář 2, 2009

  Věříme všichni
    Věříme - jasný vzkaz fanoušků směrem k fotbalové reprezentaci, že se na jejich podporu můžou spolehnout.
 

    Český fotbal vstupuje do závěrečné fáze bojů o účast na MS 2010 v Jihoafrické republice. Náš tým ale příliš dobrou pozici nemá. Špatné výkony na hřišti a následné excesy mimo hrací plochu od fotbalu odehnalo mnoho fanoušků. Jak se ale zdá, na konci tunelu je světlo.

    Naše reprezentanty čeká už tuto sobotu - 5.9. ve 20:30 troufám si říct klíčový zápas podzimu. Máme před sebou poslední duel na půdě soupeře a rovnou na Těhelném poli v Bratislavě. Zápas, který je už skoro měsíc před výkopem vyprodaný totiž hodně napoví o našich šancích ohledně postupu na MS. V dalších třech duelech nás totiž čekají San Marino, Polsko a Severní Irsko - ale všechny budeme hostit doma!

    Důležitost sobotního duelu si plně uvědomují i čeští fanoušci. Ti dokonce na Facebooku vytvořili skupinu, která má dát najevo, že dávají českým fotbalistům další šanci, že nad nimi po nepřesvědčivých výkonech na hřišti kompenzovaných řekněme bujarými oslavami nezlomili hůl a stojí za nimi pořád. Jejich poselství s jasným názvem "Věříme všichni!" je tou nejlepší pozvánkou na regionální derby Slovensko - Česko. Ve videu, které naleznete na téhle stránce jsou sestříhané rozhovory s významnými českými fotbalovými osobnostmi (za všechny jmenujeme Ladislava Vízka, Ivana Haška nebo Martina Frýdka), které stručně hodnotí naši pozici a v závěru sborově dávají najevo, že za svým týmem pořád stojí. Doufejme, že našemu nároďáku pomůže navrátivší se Rosický s Kollerem a že konečně zase po dlouhé době všem ukážeme jak se hraje fotbal.

     Jaké jsou Vaše názory zápas Slovensko - ČR? Věříte našim reprezentantům? A co si myslíte o projektu "Věříme všichni!"? Napište nám o svých názorech! Pro své názory a dotazy využijte tento diskusní panel.